Internetowe szkolenie RODO

Informujemy, że 6.03.2019 r. o godzinie 20.30 odbędzie się internetowe szkolenie z RODO skierowane do instruktorów ZHP oraz członków ZHP pełniących funkcje instruktorskie. Organizatorem szkolenia jest Główna Kwatera ZHP a prowadzącym będzie Inspektor Ochrony Danych Andrzej Rybus-Tołłoczko.
 
Poniżej link poprzez który będzie można się połączyć i uczestniczyć w szkoleniu. Do udziału w szkoleniu potrzebne jest jedynie konto w Office 365. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, który będzie dostępny po dołączeniu użytkownika do szkolenia on-line.
 
LINK DO SZKOLENIA: https://tiny.pl/tgr8z
 
Prosimy o przekazanie niniejszej informacji jak najszerszemu gronu instruktorów ZHP oraz członków ZHP pełniących funkcje instruktorskie.
 
Prosimy o wcześniejsze zalogowanie się pod wskazanym linkiem ponieważ niezależnie od liczby uczestników szkolenie zaczniemy punktualnie o 20.30 i potrwa około 1-1,5 h w zależności od liczby pytań uczestników.