XXIV Pielgrzymka ZHP na Jasna Górę

„W Tobie jest życie” – pod tym hasłem będziemy przeżywać XXIV Pielgrzymkę ZHP na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 roku. Zgłoszenia już wystartowały.

Nocleg przewidziany jest pod własnymi namiotami na polu namiotowym, które znajdować się będzie na błoniach za Klasztorem. Koszt udziału wynosi 40 zł w tym obiad w sobotę, program, okolicznościowa plakietka, materiały dla uczestników, koszty organizacyjne. Śniadania i kolacje we własnym zakresie. Organizatorzy zapewniają wrzątek do każdego posiłku.

Wpisowe płatne przelewem na konto Hufca ZHP Częstochowa, bank PKO BP II Oddział w Częstochowie, numer konta 95 1020 1664 0000 3402 0019 4878 z dopiskiem nazwa jednostki_pielgrzymka.

Zgłoszenia dobywają się przez formularz i trwają do 5 maja.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej lub Facebooku. W razie pytań można skontaktować się również z Komendą Pielgrzymki ZHP na Jasną Górę, pisząc na adres biuro@pielgrzymka.zhp.pl.