I Zbiórka Pracy z kadrą

W imieniu Chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej RZEKA zapraszamy na I ZBIÓRKĘ PRACY Z KADRĄ, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2019 roku (sobota-niedziela) w Bartoszycach.

Zbiórka będzie iście harcmistrzowska, ponieważ w jej ramach odbędą się WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW NA STOPIEŃ HARCMISTRZA. Będzie to czas, w którym oddamy się harcmistrzowskiej ścieżce. Zapraszamy wszystkie osoby, które realizują próbę harcmistrzowską, pracują na co dzień z kadrą w hufcu, odpowiadają za kształcenie w hufcach. Szczegółowy program zostanie wysłany uczestnikom po weryfikacji zgłoszeń.

DODATKOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA – 25zł

Zapewniamy: nocleg (warunki turystyczne), obiad w sobotę, atrakcyjny program. Wyżywienie na śniadania i kolacje – we własnym zakresie. Jeśli chcesz przyjechać już w piątek jest to możliwe – prosimy o wcześniejszą informacje.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://tiny.pl/trszj

ZAJĘCIA PROGRAMOWE ROZPOCZNĄ SIĘ W SOBOTĘ O GODZ. 10.00

Komendantka Zbiórki – hm. Marzena Skonieczna, SOKK 1062/2017

Wszystkie pytania dotyczące spotkania prosimy kierować na adres ewelina.dzugan@zhp.net.pl