II Forum Komendantów i Skarbników

Zapraszamy wszystkich komendantów hufców oraz skarbników na FORUM, które odbędzie się 25 maja (sobota) w Bartoszycach.
FORUM to będzie przede wszystkim już kolejny krok budowania naszej wspólnoty warmińsko-mazurskiej, doskonała okazja do poznania się, wymiany informacji, doświadczeń. W trakcie spotkania odbędą się warsztaty, które wzbogacą nasz warsztat pracy, ale poznamy też okolice, w której będziemy! Będzie też czas, by wspólnie usiąść przy ognisku. Będzie aktywnie i przede wszystkim harcersko! (:
Zależy nam, by każde środowisko wzięło udział w wydarzeniu.
Zapewniamy:
DSCZ: 10zł/ osoba na konto chorągwi – 35 2030 0045 1110 0000 0399 0540
FORUM rozpocznie się rano w sobotę i potrwa do około 22.00.
Po zgłoszeniu każdy z Was dostanie na maila program naszego spotkania oraz wszelkie szczegóły dotyczące wpłat.
Zapewniamy atrakcyjny program, kawę, poczęstunek, obiad i nocleg dla osób które go potrzebują – proszę o zawarcie tej informacji w zgłoszeniu.
Prosimy o zabranie hufcowych laptopów z zainstalowanym programem księgowym RAKS!
Jeżeli któryś z hufców chciałby odebrać podczas forum sprzęt z programu ROHiS a nie zrobił tego w Chorągwi proszę o informację mailową postaramy się dograć szczegóły przekazania podczas tego forum.
Przypominamy również o Zbiórce Pracy z Kadrą, która odbywa się również w Bartoszycach w dniach 25-26 maja 2019 r.

Do zobaczenia 😉