Rusza inspektorat ratowniczy

Czuwaj!

Z ogromną przyjemnością informuję, że od tego roku harcerskiego mam przyjemność poprowadzić Inspektorat Ratowniczy w naszej Chorągwi. W związku z tym chciałbym rozpocząć pracę od spotkania organizacyjnego, które planuje zorganizować 14.09.19r. o godz. 16.00 w Komendzie Chorągwi. Na to spotkanie zapraszam przedstawicieli wszystkich środowisk, którym bliska jest idea ratownictwa.

Przede wszystkim zapraszam Szefów HGR i HKR, drużynowych drużyn ratowniczych oraz innych funkcyjnych, którzy zajmują się pierwszą pomocą i ratownictwem w lokalnych środowiskach.

Podczas spotkanie poruszane będą następujące zagadnienia:

Ratownictwo w Hufcach (jakie mamy siły i środki)

Określenie potrzeb szkoleniowych

Założenia do planu pracy Inspektoratu

Harmonogram Działań.

Proszę osoby zainteresowane działalnością o kontakt mail damian.kardymowicz@zhp.net.pl.