Kurs Komend Hufców SYNERGIA II

KURS KOMEND HUFCÓW SYNERGIA II
W imieniu Chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej RZEKA oraz Komendy Chorągwi – zapraszamy wszystkie Komendy Hufców na KURS KOMEND HUFCÓW, który wyposaży Was w wiedzę, kompetencje i umiejętności niezbędne w pracy na rzecz Hufca. Szkolenie jest przeznaczone dla Komendantów, Skarbników i pozostałych Członków Komend Hufców.
TERMINY: 7-9.02.2020 (IŁAWA); 13-15.03.2020; 17-19.04.2020.
W trakcie kursu skupimy się na efektywnym zarządzaniu kadrą oraz finansami. Będziemy poznawać proces tworzenia zespołu, realizacji i tworzenia projektów. To również okazja do spotkania się z osobami, które już tę ścieżkę instruktorską w komendzie hufca przeszły (: To również doskonała okazja do integracji naszej Chorągwi! Chcemy, aby to była dla nas harcerska przygoda!
Formularz zgłoszeniowy: https://tinyurl.com/yfke8b72
Dodatkowe informacje otrzymacie w mailu potwierdzającym Wasze uczestnictwo 😉