#niezapominajkaDlaMedyka

Rozpoczynamy akcję #NiezapominajkaDlaMedyka!🔹 Chcemy pokazać naszą wdzięczność pracownikom ochrony zdrowia za ich heroiczną pracę. Symbolem inicjatywy jest kwiat niezapominajki. 🌠 Pokażmy nasze niezapominajki innym, w myśl hasła „Szacunek-Wdzięczność-Pamięć”. 

🔷 Jak włączyć się w akcję? 🔷

1. Wystarczy wykonać z dostępnych materiałów kwiat niezapominajki.💐Pomysły, instrukcje i inspiracje można znaleźć na stronie www.niezapominajkadlamedyka.pl

2. Zdjęcie z wykonaną niezapominajką umieszczamy w mediach społecznościowych i oznaczamy hasztagiem: #NiezapominajkaDlaMedyka

🚑 Ideą akcji, która przypada na trudny czas światowej pandemii koronawirusa, jest publiczne wyrażenie SZACUNKU i WDZIĘCZNOŚCI pracownikom ochrony zdrowia za ich trudną i niebezpieczną pracę oraz PAMIĘCI o obowiązujących zasadach higieny, chroniących przed zakażeniem koronawirusem. 🦠

W tym trudnym czasie pokażmy wspólnotę wobec największego z problemów zdrowotnych świata, który zagraża każdemu z nas. 🙌🏻

Naszą inicjatywę społeczno-edukacyjną rozpoczynamy właśnie dziś, 7 kwietnia, czyli w Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. W tym trudnym czasie szczególnie musimy pamiętać o naszych bohaterach — pracownikach ochrony zdrowia, którzy każdego dnia walczą o to, abyśmy mogli wrócić do normalności.

To właśnie dzisiaj Związek Harcerstwa Polskiego rozpoczyna inicjatywę społeczno-edukacyjną #NiezapominajkaDlaMedyka zainicjowaną przez Chorągiew Mazowiecka ZHP!

Bądźmy #razemalezdalnie

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/230350208081618/