Webinary Synergia II

Czuwajcie Druhny i Druhowie,
dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konsultacjach instruktorskich. Dzięki za wszystkie wypowiedzi, posłużą one przygotowaniu opinii naszego środowiska dot. metodyk w ZHP.
Kurs trwa, tak jak zapowiadaliśmy, będziemy te treści, które możemy przekazywać Wam za pomocą Internetu. Treści poruszane na spotkaniach są elementami standardu kursu, realizują treści Kursu Komend Hufców.
Zapraszamy na dwa spotkania:
  • 7 maja 2020 roku (czwartek) w godz. 19-21. Webinar dot. pozyskiwania środków, prowadzący: phm. Paweł Wołoch oraz phm. Katarzyna Andruszkiewicz.
    Link do spotkania: https://tinyurl.com/y9m5jahe
  • 10 maja 2020 roku (niedziela) w godz. 10-18. Webinar OFFICE. Odpowiada za spotknie phm. Karolina Pstrągowska. W spotkaniu mogą uczestniczyć 2 osoby z Hufca. Karolina przekaże Wam formularz, w którym zdecydujecie kto będzie reprezentował Wasze środowisko w spotkaniu. Link do spotkania przekaże Wam Karolina.
Planujemy także spotkanie dotyczące promocji, dokumentacji oraz pracy z kadrą.
Będziemy na bieżąco proponować Wam terminy.
Gdyby ktoś miał jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.