sPrawny Ekspert Pozarządowy

Szanowne Druhny i Szanowni Druhowie, 

 

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń poświęconych podnoszeniu kompetencji eksperckich organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa w ramach projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER działanie 2.16 „sPrawny ekspert pozarządowy

 

ZHP Chorągiew Warmińsko-Mazurska została partnerem ZHP Chorągwi Gdańskie oraz Pracodawców Pomorza w realizacji tego projektu i  zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego na cykl szkoleń w wymiarze 80 godzin szkoleniowych z obszarów prawa, finansów, zarządzania i nowych technologii oraz uczestnictwa przedstawicieli organizacji w procesie stanowienia prawa połączony ze wsparciem doradczym dla organizacji pozarządowych zakończony uzyskaniem Certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje.

 

Uczestnicy projektu:

Do projektu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych to znaczy:

 • osoby pełniące funkcje statutowe w organizacji, między innymi: członkowie zarządów, organów kontrolnych,
 • członków organizacji,
 • wolontariuszy,
 • osoby zatrudnione w organizacji (umowy cywilnoprawne, umowy o pracę).

 

Projekt będzie realizowany w dwóch turach:

 • tura I – terminarz spotkań:
 • 27-28 czerwca 2020 r.
 • 11-12 lipca 2020 r.
 • 25-26 lipca 2020 r.
 • 22-23 sierpnia 2020 r.
 • 5-6 września 2020 r.
 • tura II – terminarz spotkań:
 • 29-30 sierpnia 2020 r.
 • 26-27 września 2020 r.
 • 3-4 października 2020 r.
 • 14-15 listopada 2020 r.
 • 5-6 grudnia 2020 r.

 

Warunkiem uzyskania certyfikatu będzie:

 • uczestnictwo w minimum 64 godzinach szkoleń,
 • zaliczenie testu wiedzy potwierdzającego nabyte kompetencje,
 • przygotowaniu stanowiska w konkretnej sprawie dotyczącej potrzeby zmiany przepisów prawa lub zainicjowania nowej regulacji.

 

Więcej informacji oraz terminy szkoleniowe na naszej stronie https://gdanska.zhp.pl/sprawny-ekspert-pozarzadowy/

na zgłoszenia czekamy do 24 czerwca 2020 r. aby się zgłosić należy uzupełnić ankietę zgłoszeniową: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzfj9ZYcaKV9Jlv2nDJnMpPRUQVBUOE5VUFI3TjRVN1pOMTY4MDU4SFlJUi4u

oraz test wiedzy: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzZteBpDnlHdGhzg-Mhh0lTxUM0xPRzZQVE1CVVVVSFhSS0Q1MERCSjlNMS4u

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i zostań ekspertem pozarządowym!

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu!