Odszedł ś.p. hm. Zbigniew Michałowski

Druhny i Druhowie,
wczoraj niespodziewanie dotarła do nas informacja o odejściu na wieczną wartę hm. Zbigniewa Michałowskiego. Druh Zbigniew był zasłużonym instruktorem Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP oraz wieloletnim bosmanem Harcerskiej Stanicy Wodnej „Bryza”. Wspierał nie tylko wodniaków, ale każdego kto potrzebował pomocy – niewątpliwie był harcerskim autorytetem.
Druhny i Druhowie,
w imieniu komendanta chorągwi hm. Macieja Micielskiego przekazujemy Wam szczegółowe informacje na temat ostatniego pożegnania hm. Zbigniewa Michałowskiego.
Uroczystość odbędzie się najbliższą środę (26 sierpnia 2020r.) w Jonkowie.
11:30 uroczystość w kaplicy w Jonkowie;
12:00 msza święta w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Jana Chrzciciela.
Przypominamy, że w przypadku przyjazdu delegacji na uroczystość pogrzebową należy dbać o wzajemne bezpieczeństwo. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego oraz o zasłonięcie ust i nosa podczas pogrzebu.