Wytyczne na nowy rok harcerskie

Przeczytajcie o nowych zasadach bezpieczeństwa na: zhp.pl/wracamy

Jak nasza harcerska działalność będzie wyglądać od września? 🧐 Ten rok to czas wyzwań, które wszyscy podejmujemy. Już wkrótce nowy rok harcerski, a to oznacza powrót do zbiórek gromad i drużyn, jednak z kilkoma zmianami. 🔦

Dla całego Związku Harcerstwa Polskiego bezpieczeństwo było zawsze na pierwszym miejscu, dlatego Główna Kwatera ZHP przygotowała szczegółowe wytyczne dla każdej z harcerskich działalności.

Mamy też coś dla drużynowych! Chcąc ich wspomóc, przygotowane zostały również 2 przydatne poradniki: „Składki w Związku Harcerstwa Polskiego” i „Drużynowy w czasie epidemii”. Koniecznie podeślijcie je znajomym drużynowym!

Nowy rok harcerski to czas wyzwań i kolejnych wspaniałych przygód. Mamy nadzieję, że będzie niezapomniany, ale pamiętajmy też o wspólnym bezpieczeństwie i przestrzeganiu zasad!