Wyróżnienie w plebiscycie Godni Naśladowania

Dnia 2 grudnia 2020r. odbyła się konferencja połączona z finałem Plebiscytu „Godni Naśladowania” podczas, której nasza chorągiew otrzymała wyróżnienie w kategorii Organizacje pozarządowe. Wielkie brawa należą się całej kadrze instruktorskiej, która na co dzień wspiera wychowanie ponad 4 tys. zuchów, harcerek i harcerzy! Doceniona została również harcerska służba pełniona przez pełnoletnie wolontariuszki i wolontariuszy w walce z COVID-19. Podziękowania dla organizatorów i współorganizatorów, którzy postanowili wyróżnić naszą harcerską pracę oraz służbę.

Organizatorem Konkursu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Patronat honorowy nad XVII edycją Konkursu „Godni Naśladowania” objęli Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Więcej: https://www.ropwwm.org.pl/aktualnosci/818/rozstrzygniecie-xvii-edycji-konkursu-godni-naslado.html