Skip links

Chorągiew Warmińsko-Mazurska STERNIKIEM Odpowiedzialności społecznej Warmii i Mazur

16.09.2022r. odbyła się uroczysta Gala finałowa konkursu „Sternik-kurs na rozwój” 🌊
Miło nam poinformować, że w imieniu Komendy Chorągwi, hm. Maciej Micielski oraz phm. Katarzyna Andruszkiewicz odebrali statuetkę za zajęcie I-szego miejsca w kategorii Sternik Odpowiedzialności Społecznej – przeznaczonej dla organizacji pozarządowych z Warmii i Mazur.
Sternik to konkurs dla liderów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy nieustannie trzymają kurs na innowacje, na nowe inwestycje, na rozwój.
Cieszymy się, że kilka lat pracy nad profesjonalizacją harcerskich działań zostało docenione. Chcemy tworzyć organizację wychowującą kolejne pokolenia młodzieży aktywnej, przedsiębiorczej, nie bojącej się wyzwań oraz być partnerem dla instytucji, firm i organizacji, które każdego dnia działają na rzecz rozwoju naszego regionu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom konkursu 🏆
I jeszcze raz dziękujemy organizatorom BGK o/Olsztyn, partnerom strategicznym: Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz oraz sponsorom i członkom Kapituły z: Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu, Grupy W-M, Telewizji Kopernik oraz Oddziału Okręgowego NBP w Olsztynie.
To dla nas ogromny zaszczyt. Obiecujemy jeszcze odważniej trzymać kurs na rozwój!
🍪 Strona wykorzystuje ciasteczka