Komenda

hm. Maciej Micielski

Komendant Chorągwi

maciej.micielski@zhp.net.pl

Harcerz od ponad dwudziestu lat. Harcerską służbę rozpoczął w Hufcu ZHP Warmińskim, gdzie przez wiele lat rozwijał się i zdobywał stopnie harcerskie, potem instruktorskie. Pełnił funkcję drużynowego, namiestnika wędrowniczego aż do zastępcy komendanta hufca. Z końcem 2018 roku objął funkcję Komendanta Chorągwi. Poza harcerstwem od lat związany jest z turystyką – prowadzi własną firmę która organizuje kolonie i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży. Podróżnik i pasjonat długich, najlepiej górskich podróży. Przetarł już nie jeden szlak – nie tylko w Polsce. Zawsze uśmiechnięty, pogodny i pomocny. Nie wierzy w słowa „nie da się”, każdy problem zamienia w wyzwanie.

pwd. Michał Kruszyński

Skarbnik

michal.kruszynski@zhp.net.pl

Swoją przygodę w harcerstwie kilkanaście lat temu rozpoczął w Hufcu ZHP Warmińskim. Aktualnie pełni funkcję skarbnika Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej. Człowiek od zadań specjalnych, mistrz Excela, statystyk i wyliczeń. Doskonale odnajduje się w obszarze księgowości, finansów i wszystkiego co związane z liczbami. Zaangażowany w rozwój gospodarczy hufców i chorągwi. Strażnik terminowego opłacania składek członkowskich. Od lat związany również z turystką, przez kilka lat kierował ośrodkiem wypoczynkowym na Mazurach. Prywatnie mąż i ojciec dwóch uroczych przyszłych harcerzy.

hm. Mateusz Szulc

Zastępca Komendanta
ds. organizacyjnych

szulc.mateusz@zhp.net.pl

Od 1997 roku harcerz Hufca ZHP Działdowo, instruktor od 2010 roku. Przez 6 lat drużnowy 10 GDWDH „Heweliusz”, od 2011 roku pełnił funkcję członka i przewodniczącego Hufcowej Komisji Rewizyjnej oraz wiceprzewodniczącego Chorągwianej Komisji Rewizyjnej w kadencji 2019-2022. W Komendzie Choragwi zajmuję się m.in.: dokumentacją statutową, kontaktem z władzami Choragwi, zjazdami w hufcach czy odznaczeniami. Na co dzień prezes Agrokoncept sp. z o.o., która zajmuje się dokumentacją dla rolnictwa i ochroną środowiska. Z wykształcenia ekspert przyrodniczy, dlatego najczęściej spotkać go można w terenie z lornetką w ręku.

phm. Joanna Nowak-Szukiełojć

Członkini komendy
ds. pracy z kadrą

joanna.nowak-szukielojc@zhp.net.pl

Swoją harcerską przygodę zaczynała w Hufcu ZHP Orneta – harcerka, drużynowa. Od wielu lat przydział do Hufca ZHP Braniewo. W Komendzie Chorągwi zajmuje się pracą z kadrą oraz kształceniem. Prywatnie pracuje w bankowości, matka w harcerskiej rodzinie, gdzie mąż i syn są instruktorami, a młodszy syn jest harcerzem. Lubi górskie wędrówki, żałuje, że góry są tak daleko. Bierze udział w różnych akcjach wolontariatach nie tylko harcerskich.

phm. Magda Mrozek

Członkini Komendy
ds. programu

magda.mrozek@zhp.net.pl

Od 2010 roku harcerka z Hufca ZHP Bartoszyce, w którym przez 5 lat prowadziła gromadę zuchową. Obecnie zajmuje się wspieraniem programowym drużynowych w hufcu oraz w chorągwi jako członkini komendy ds. programu. Kreatywna dusza z duża dbałością o szczegóły. Prywatnie nauczycielka przedszkola, praca z dziećmi to pasja, którą odnalazła w harcerstwie. Lubi spędzać czas aktywnie, podróżować – zwłaszcza po górskich szlakach.

phm. Piotr Jakimowicz

Członek Komendy
ds. promocji i wizerunku

piotr.jakimowicz@zhp.net.pl

Harcerską służbę rozpoczął w 2009 r. przy Hufcu ZHP Iława. Zdobywał on stopnie, sprawności oraz umiejętności które pozwoliły mu się rozwinąć. Prężnie rozwijał się także jako instruktor jako 6 letni drużynowy drużyny wędrowniczej, szefa promocji hufca, przewodniczącego Kapituły Stopni Wędrowniczych, skarbnika hufca. Wspierał wielokrotnie środowiska wędrownicze jak i instruktorskie. Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach harcerskich takich jak Zlot Grunwaldzki, między hufcowe rajdy. Wspierał także i rozwijał specjalizację wodniacką w hufcu. Od 2019 r. do 2024 r. pełnił funkcję Komendanta Hufca ZHP Iława. Poza harcerstwem od lat związany jest z muzyką – aktualnie gra w zespole rockowym Mankament, studiuje na kierunku Marketingu i PR’u, zawodowo zajmuję się zarządzaniem kryzysowym. Lubi podejmować się wyzwań które wymagają od niego 120% a także długie leśne wyprawy.

phm. Tadeusz Szukiełojć

Członek Komendy
ds. kwatermistrzowskich

tadeusz.szukielojc@zhp.net.pl

Instruktor od ponad 30 lat, przydział do Hufca Braniewo, wieloletni kwatermistrz hufca. Człowiek „złota rączka”, dobry organizator, łatwo nawiązuje kontakty i lubi poznawać nowe miejsca.  W Komendzie Chorągwi pełni funkcję kwatermistrza. Prywatnie mąż i ojciec, pasjonat historii, lubi podróże.  Zaangażowany w różne akcje wolontariackie nie tylko harcerskie.

Chcesz się skontaktować?

• null