Skip links

Ośrodki i bazy

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Perkoz

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Perkoz to miejsce położone w sercu lasu nad brzegiem jeziora Pluszne. Urokliwe położenie ośrodka sprawia, że jest to doskonałe miejsce wypoczynku na tle niesamowitego, mazurskiego krajobrazu.

Marina Elbląg

Marina Elbląg to przystań jachtowa, miejsce spotkań harcerzy, żeglarzy, aktywnych mieszkańców Elbląga i okolic.

Marina Węgorzewo

Marina Węgorzewo oferuje usługi portowe na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Port dla prawdziwych żeglarzy i wielbicieli pięknych krajobrazów. Położony w Węgorzewie bezpośrednio przy kanale węgorzewskim.

Marina Olsztyn

Marina służy głównie jako miejsce zbiórek harcerskich drużyn wodniackich i żeglarskich z Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP. Pod okiem instruktorów poznają tu tajniki żeglarstwa. Oferuje również usługi portowe.

HBO Bałdy Piec

Leśna baza obozowa z pięknym krajobrazem idealna na harcerskie obozy pod namiotami.

HBO Przerwanki

Harcerska Baza Obozowa w Przerwankach położona jest 14 km. od Węgorzewa, 4 km. od Pozezdrza, 2 km. od wsi Przerwanki, w pięknym, wysokopiennym lesie sosnowym, nad jeziorem Gołdopiwo.

HBO Frombork

Frombork- niewielkie miasteczko z ogromną historią, związaną przede wszystkim z Mikołajem Kopernikiem. Leży nad Zalewem Wiślanym, na pograniczu Wysoczyzny Elbląskiej i Niziny Warmińskiej. Dzięki portowi Frombork dysponuje połączeniem wodnym z Krynicą Morską.
Harcerska Baza Obozowa – to niemal 1 ha terenu. Blisko centrum miasta, a wydaje się, że to środek lasu.

HBO Wydminy

Leśna baza obozowa, która idealnie sprawdzi się na puszczański obóz pod namiotami.

  • null
    warminskomazurska@zhp.pl

Jeśli interesuję Cię, któryś z ośrodków.

Wejdź na stronę internetową obiektu lub napisz do nas!

  • null
    warminskomazurska@zhp.pl